برومو روزنامه مطبوعات اردیبهشت تیتر امروز روزنامه ها

برومو: روزنامه مطبوعات اردیبهشت تیتر امروز روزنامه ها

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فرافکنی می‌کنند / واکنش فرزند کیارستمی به آخرین اوضاع پرونده

بهمن کیارستمی با تاکید دوباره بر اینکه درخواست ما با جهت بررسی روند درمان 4 ماهه‌ی عباس کیارستمی در کشور عزیزمان ایران از نظام پزشکی بارها مطرح شده است هست، ادا

فرافکنی می‌کنند / واکنش فرزند کیارستمی به آخرین اوضاع پرونده

واکنش فرزند کیارستمی به آخرین اوضاع پرونده: فرافکنی می کنند

عبارات مهم : ایران

بهمن کیارستمی با تاکید دوباره بر اینکه درخواست ما با جهت بررسی روند درمان 4 ماهه ی عباس کیارستمی در کشور عزیزمان ایران از نظام پزشکی بارها مطرح شده است هست، ادامه داد: ولی دوستان جهت فرافکنی گویا ترجیح می دهند فقط به سه روز درمان در فرانسه بپردازند.

فرزند زنده یاد عباس کیارستمی با اشاره به بیانات اخیر سخنگوی شرکت نظام پزشکی با بیان این مطلب به ایسنا ادامه داد: ما بارها مطرح کردیم که نشانه مهم ما از پیگیری قانونی پرونده پزشکی پدرم در ایران،علت فوت نیست بلکه بررسی مراحل درمانی است که منجر به این اتفاق شده است است.

فرافکنی می‌کنند / واکنش فرزند کیارستمی به آخرین اوضاع پرونده

او در پاسخ به اینکه سخنگوی شرکت نظام پزشکی اذعان دارد که پرونده پزشکی فرانسه به دستشان نرسیده است،گفت: 9 ماه پیش این پرونده را به دکتر قانونی و یک کپی به نظام پزشکی دادیم و حتی تا آنجاییکه مطلع هستم، نسخه ای از این پرونده به وسیله شرکت نظام پزشکی ترجمه شده است به آنها ارایه شده است است.

بهمن کیارستمی راجع به ی آخرین جلسه ای که در کمیسیون پزشکی داشته اند، توضیح داد: هفته ی گذشته ما (من و وکیلم) در یک کمیسیون در نظام پزشکی شرکت کردیم که در آن تیم پزشکی بیمارستان «جم» هم بودند و به نظر می رسید این کمیسیون به علت اعتراض ما و دستور دادستان پرونده جهت بررسی مجدد پرونده تشکیل شده است ولی متاسفانه وقت بسیار محدودی که در این کمیسیون به ما داده شد صرف جواب به سوالات اعضای کمیسیون راجع به پرونده پزشکی فرانسه شد.

بهمن کیارستمی با تاکید دوباره بر اینکه درخواست ما با جهت بررسی روند درمان 4 ماهه‌ی عباس کیارستمی در کشور عزیزمان ایران از نظام پزشکی بارها مطرح شده است هست، ادا

او راجع به ی جزییات زیاد آن جلسه توضیح داد: در آن جلسه و کمیسیونی که چهارشنبه گذشته در پزشکی قانونی تشکیل شد بنا داشتیم با شرح شرح به دلائل اعتراض مان به کارشناسی قبلی همچون استناد به نظر خلاف واقع پزشکان متهم ، به جای استناد به کارشناسان بی طرف بپردازیم ولی این وقت به ما داده نشد و آخر با بحث و پرسش راجع به پرونده فرانسه، تمام وقت محدود جلسه را گرفتند. در آخر پرسیدیم آیا می توانیم بعد از نزدیک به یک سال انتظار انتشار گزارش کاملی را در این ارتباط داشته باشیم و جواب شنیدیم که چنین گزارش محرمانه خواهد بود و تنها به دادستان پرونده ارائه خواهد شد.

بهمن کیارستمی در آخر گفت: ده ماه پیش ما خواستیم روند درمان در کشور عزیزمان ایران بررسی شود ولی دوباره به سه روزی که کیارستمی در فرانسه خوابیدن بود پرداختند، در حالیکه ما بارها تاکید کردیم علت فوت پرسش ما نیست و با در نظرگرفتن این که نه شرکت نظام پزشکی و نه شرکت پزشکی قانونی مسئولیت یا وظیفه ای در قبال پیگیری به پرونده های پزشکی خارج از کشور عزیزمان ایران ندارند، درخواست ما بررسی روند درمان در کشور عزیزمان ایران هست. به نظرم با این بیانات می خواهند مقدمات اعلام حکمی را فراهم کند که گفته اند قرار است در چند روز آینده صادر شود.

رییس کل شرکت نظام پزشکی به تازگی آخرین اوضاع پرونده فوت عباس کیارستمی را تشریح کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | پزشکی | درمانی | فرانسه | پرونده | فرانسه | قانونی | کمیسیون | کیارستمی | عباس کیارستمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs