برومو روزنامه مطبوعات اردیبهشت تیتر امروز روزنامه ها

برومو: روزنامه مطبوعات اردیبهشت تیتر امروز روزنامه ها

گت بلاگز اخبار حوادث ۹ منزل اهالی ارامنه در مجیدیه پایتخت کشور عزیزمان ایران خالی شد ، دزدی سریالی در شب ژانویه

میزان نوشت:اهالی محله مجیدیه جنوبی هنگامی که جهت برگزاری مراسم شب ژانویه از منزل خود خارج شدند، نمی دانستند هنگامی که از مراسم به منزل باز میگردند، با منزل های

دزدی سریالی در شب ژانویه/ ۹ منزل اهالی ارامنه در مجیدیه پایتخت کشور عزیزمان ایران خالی شد

عبارات مهم : صندوق

از شب ژانویه تاکنون از 9 منزل ارامنه در محله مجیدیه دزدی شده است است.

میزان نوشت:اهالی محله مجیدیه جنوبی هنگامی که جهت برگزاری مراسم شب ژانویه از منزل خود خارج شدند، نمی دانستند هنگامی که از مراسم به منزل باز میگردند، با منزل های خالی خود روبرو می شوند. در شب ژانویه دو منزل در محله مجیدیه جنوبی(اثنی عشری) از سوی سارقان مورد دستبرد قرار گرفت.

یکی از مالباختگان گفت: هنگامی که بعد از مراسم به منزل آمدیم متوجه شکسته شدن درب ضد دزدی منزل شدیم. سارقان به آسانی در را شکسته و بعد از ورود به منزل و بهم ریختن وسایل، محل گاو صندوق را یافته و از ان دزدی کردند.

۹ منزل اهالی ارامنه در مجیدیه پایتخت کشور عزیزمان ایران خالی شد ، دزدی سریالی در شب ژانویه

این فرد ادامه داد: در مجموع 150 میلیون تومان از منزل ام پول، طلا، ارز و وسایل دزدی شده است هست. هنگامی که هم با کلانتری تماس گرفتیم، ماموران به نوشتن یک صورت اوضاع و ثبت شکایت کفایت کردند. ولی دو روز بعد بازهم دزدی های مختلفی در محله و از منزل های دیگر ارامنه اتفاق افتاد.

یکی دیگر از مالباخته ها که سارقان گاو صندوق را از داخل منزل اش دزدی کرده اند، گفت: هنگامی که چند روز قبل از منزل دوستم به منزل ام آمدم متوجه تخریب در،سرقت از منزل و مفقود شدن گاو صندوقم شدم. دزدان به آسانی گاو صندوق چند ده کیلویی را با خود بردند.

میزان نوشت:اهالی محله مجیدیه جنوبی هنگامی که جهت برگزاری مراسم شب ژانویه از منزل خود خارج شدند، نمی دانستند هنگامی که از مراسم به منزل باز میگردند، با منزل های

مالباخته سوم که او هم طلاهای همسرش به دزدی رفته هست، گفت: آنچه ما از دزدان می دانیم این است که به شدت حرفه ای هستند و از یک ماشین 206 سفید رنگ در دزدی ها استفاده می کنند. بعضی فرزند های محل مدعی شدندسارقان مسلح هستند که نمی توانم این ادعا را تائید کنم.

این همشهری ارامنه افزود: از پلیس توقع داریم هرچه سریع تر با دستگیری این دزدان، امنیت را به محله ما بازگرداند.

واژه های کلیدی: صندوق | ژانویه | گاو صندوق | برگزاری مراسم | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs