برومو روزنامه مطبوعات اردیبهشت تیتر امروز روزنامه ها

برومو: روزنامه مطبوعات اردیبهشت تیتر امروز روزنامه ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی بازگشت آب خرمشهر به اوضاع عادی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تا ساعات نهایی امشب EC آب در خرمشهر و آبادان قطعا به کمتر از ۴۰۰۰ میکروموس بر سانتیمتر می رسد و اوضاع آب در این شهرها مان

بازگشت آب خرمشهر به اوضاع عادی

بازگشت آب خرمشهر به اوضاع عادی

عبارات مهم : شبانه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تا ساعات نهایی امشب EC آب در خرمشهر و آبادان قطعا به کمتر از ۴۰۰۰ میکروموس بر سانتیمتر می رسد و اوضاع آب در این شهرها مانند روزهای پیش از بحران می شود.

«صادق حقیقی پور» در گفت وگو با ایسنا، در خصوص آخرین اوضاع آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر اظهار کرد: از آخرهای پنجشنبه شب (۷تیرماه) شکستگی موجود در خط یک غدیر تعمیر شد و تلمبه منزل این خط شروع به کار کرد. با توجه به اینکه در گذشته نیز در محل کنونی شکستگی ایجاد شده است بود، اینبار با طمآنینه بیشتری پمپ ها را وارد مدار کردیم.

بازگشت آب خرمشهر به اوضاع عادی

وی افزود: از حدود ساعت ۸ صبحگاه امروز برداشت از خط غدیر به ظرفیت کامل رسید به شکلی که در حال حاضر از خط غدیر جهت خرمشهر حدود ۷۰ هزار متر مکعب در شبانه روز و جهت آبادان حدود ۱۰۵ هزار متر مکعب در شبانه روز آب برداشت می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: از ساعات ابتدایی امروز که برداشت از خط یک غدیر به ظرفیت کامل رسید، EC آب در خرمشهر و آبادان کم کردن پیدا کرد. در حال حاضر تفاوت محسوسی میان کیفیت آّب موجود در شبکه توزیع با آبی که در روزهای پیش در شبکه توزیع وجود داشت مشاهده می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تا ساعات نهایی امشب EC آب در خرمشهر و آبادان قطعا به کمتر از ۴۰۰۰ میکروموس بر سانتیمتر می رسد و اوضاع آب در این شهرها مان

حقیقی پور ادامه داد: تا ساعات نهایی امشب EC آب در خرمشهر و آبادان قطعا به کمتر از ۴۰۰۰ میکروموس بر سانتیمتر می رسد و اوضاع آب در این شهرها مانند روزهای پیش از بحران می شود. هفته آینده نیز با عملیاتی شدن فاز دوم طرح غدیر، مسئله آب شرب مردم در شهرهای آبادان و خرمشهر به صورت کامل حل خواهد شد.

وی با اشاره به همکاری منطقه آزاد اروند در خصوص حل مسئله بحران آب در شهرهای آبادان و خرمشهر گفت: در این زمینه یک تفاهم نامه با منطقه آزاد اروند به ارزش ۹۰ میلیارد تومان منعقد کرده ایم، که بخشی از آن جهت شهر آبادان و بخش دیگر آن جهت خرمشهر هست. بر اساس این تفاهم نامه در مناطقی که مشخص خواهند شد، کار اصلاح شبکه آب و فاضلاب انجام می گیرد.

واژه های کلیدی: شبانه | آبادان | خرمشهر | شهرهای | فاضلاب | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs